in Web Tasarım

Giresun Web Tasarım

Doğru Ajans, Giresun ve  ilçelerinde web tasarım, alan adı (Domain), alan adı barındırma (Hosting), Google optimizasyonu (SEO), Sosyal medya yönetimi konularında sizlere hizmet sunuyor. Alanında uzman mühendis kadrosu ile kaliteli ve güvene dayalı çalışmalarını sizlere sunuyoruz. Biz Web dünyasında farklılığı sembolleyen genç ve dinamik bir ekibiz.

Web sitesi günümüzde sadece iletişim bilgilerinin yazdığı basit html siteler değil artık ürünlerinizi ekleyebildiğiniz e-ticaret satışları yaparak ticaretinizi internet ortamına taşımanıza olanak sağlıyor. Dünyada en büyük ciro yapan şirketler artık internet şirketleri örnek verecek olursa google, facebook, amazon, Türkiye’de ise gittigidiyor, sahibinden tarzı sitelerdir.

E-ticaret yaparak sizlerde ürünlerinizi Türkiye’deki tüm illere ilçelere satabilirsiniz. Ürünlerinizi internet ortamında satışını yapmak mı istiyorsunuz bize ulaşabilirsiniz.

Örneğin: Giresun’dan tüm Türkiye’ye ne satabilirsiniz? Fındık, Fındığı Türkiye’nin her yerine satabilmeniz için Google’da başarılı bir web sitenize ihtiyaçınız vardır. Nedir bu başarı arama sonuçlarında fındık kelimesinde ilk sıralarda olmak aranacak o sıralamalardan örnek verecek olursak “giresun fındık, fındık satış, online fındık” gibi google arama sonuçlarında listelenmeniz gerekmektedir. Bu arama sonuçlarında yer alabilmeniz için kaliteli ve google dostu sitelere ihtiyacınız vardır. E-ticaret yazılımlarında profesonel ekimiz size yardımcı olmaktan büyük keyif duyacaktır.

Write a Comment

Comment